ZWROT

 1. Zgodnie z prawem kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki.
 2. W przypadku o którym mowa w pkt.1 Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego zwrotu towaru nie później niż w terminie 30 dni.
 3. Zwrot towaru następuje na koszt Kupującego.
 4. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować nas o swojej decyzji na przykład przez pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną. Oświadczenie można przesłać na przykład za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzeczy@bardzofajne.pl lub pisemnie pocztą tradycyjną, na adres:
  Bardzofajne
  32-650 Kety, ul. Krakowska 91
 5. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas. Zwrotu płatności dokonamy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inny sposób zwrotu.
 6. Zwróć uwagę na odpowiednie zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w przesyłce. Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Prosimy o nieprzesyłanie przesyłek „za pobraniem” oraz przesyłek na koszt odbiorcy.
 7. Możesz również dołączyć formularz zwrotu do paczki.

Reklamacje

Wadliwy produkt można reklamować w okresie 2 lata od zakupu.

W celu reklamacji prosimy o kontakt rzeczy@bardzofajne.pl lub 515595500